Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 02.12.2021 08:23

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту Програми економічного і соціального розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на 2022 рік.

Повна назва документу державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Програма економічного і соціального розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на 2022 рік.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до частини четвертої статті 12 до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до відділу економічного розвитку та інфраструктури Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області.

Адреса: м. Мар’їнка, вул. Шевченка,3:

Відповідальна особа: Грашина Ірина Валентинівна.

контактні дані: e-mail: 2974402384@mai.gov.u.;тел.: +380 99 284 95 78

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня публікації цього Повідомлення.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.