3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 10:19

Шановні жителі громади! Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива повага суспільства та нагадування всім про обов'язок перед членами громади, які потребують захисту та підтримки. Люди з інвалідністю – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.

Увага держави, милосердя та толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями, створити майбутнє, де б люди не були виключені з соціуму через проблеми зі здоров`ям.

Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Від щирого серця бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, віри  й достатку в рідних оселях. Міцного Вам здоров'я, щастя та успіхів у всіх справах.

Керівник Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації                                     Юрій Григулець