ВІТАННЯ КЕРІВНИКА МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ГРИГУЛЬЦЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 10:10

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,

активісти органів самоорганізації населення!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростання ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Я хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, хто працює задля добробуту людей, робить нашу громаду кращою. Уклін і шана вам за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо виправдати надії та сподівання наших жителів. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи з надією на кращі зміни.

Сподіваюсь, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення нашої країни.

Тож дозвольте в цей святковий день від щирого серця побажати  всім вам мирного неба, міцного здоров'я, щастя й добробуту, нових трудових звершень та успіхів. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє додають сили і наснаги!

Зі святом!