Орієнтуємо безробітних на службу в ЗСУ

Дата: 10.12.2021 09:00

09 грудня у Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представника другого відділу Покровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітана Руслана Мироненко.

Капітан Мироненко розпочав свій виступ з того, що військова служба за контрактом – це можливість працевлаштуватись для чоловіків та жінок. При прийнятті на військову службу за контрактом, особа розраховувати  зайнятість та фінансову стабільність на три роки. Представник другого відділу Покровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки ознайомив учасників семінару з порядком відбору кандидатів на військову службу, пільгами та гарантіями для військовослужбовців за контрактом. Детально зупинився на вакансіях, які наявні  у ЗСУ та грошовому забезпеченні.

Зацікавлених осіб Руслан запросив безпосередньо звернутись до центру комплектування та соціальної підтримки (м. Курахове).