В Мар’їнці відбувся тематичний захід з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 13:47

Сьогодні  в м. Мар’їнка біля Пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії відбулася тематична година з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З промовою до присутніх звернувся заступник керівника Мар'їнської міської  військово-цивільної адміністрації Дмитро Верецун, який висловив щиру вдячність всім, хто сповна виконав свій професійний і громадянський обов’язок, ризикуючи не лише своїм здоров’ям, але й життям.

За активну життєву позицію, особистий внесок у вирішенні питань соціального захисту чорнобильців Почесною грамотою Мар'їнської міської ВЦА були нагороджені учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-ліквідаторів покладанням квітів до підніжжя пам’ятного знаку.

Час минає, але ніколи не згасне пам’ять про ті часи, про відчайдушну та смертельну боротьбу з ядерним вогнем, про героїзм і самовідданість наших співвітчизників. Їх подвиг завжди житиме в наших серцях.