В Мар'їнці відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

Дата: 14.12.2021 14:46

З метою захисту інтересів постраждалих громадян, житло яких зруйновано внаслідок воєнного конфлікту, 14 грудня відбулося чергове засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

Під час засідання, яке відбулось під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка, було розглянуто 4 заяви мешканців м.Красногорівка з питання виплати грошової компенсації за зруйноване житло. За результатами роботи комісії було прийнято рішення підготувати документи за вищевказаними заявами громадян та подати їх на засідання Комісії Донецької обласної державної адміністрації з розгляду питань, пов’язаних з наданням грошової компенсації постраждалим.

Протягом  2021 року комісією обстежено 201 об'єкт пошкодженого житла, 199 мешканців Мар'їнської громади отримали 40 мільйонів гривень компенсації за житло, зруйноване внаслідок агресії РФ.