ВІТАННЯ КЕРІВНИКА МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ГРИГУЛЬЦЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

Дата: 15.12.2021 12:30

Шановні судді, працівники судів!

Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників суду!

Саме від Вашої наполегливої та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від Вас  високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості.

Тож нехай виваженість у прийнятті рішень, а також людяність і толерантність, будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

З нагоди професійного свята прийміть найщиріші привітання й побажання вірного служіння ідеалам добра та справедливості, енергії та наснаги, міцного здоров’я й родинного затишку!

Хай не зрадять Вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму й завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!