«Миколай, Миколай, ти до нас завітай!»

Дата: 17.12.2021 16:44

17 грудня 2021 року, напередодні святкування Дня Святого Миколая, в Мар’їнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії» відбувся святковий захід із соціально-культурної реабілітації «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!».

Вихованців закладу, батьків та гостей тепло привітали заступник голови Покровської райдержадміністрації Володимир Колосов, заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко та заступник керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Збицька.

Поринувши у справжню зимову казку разом із Святим Миколаєм та Снігуронькою, дітлахи з задоволенням приймали участь у веселих конкурсах, співали пісні, водили хоровод, а після святкової програми отримали чудові солодкі подарунки.