На Донеччині розгорнуто 283 стаціонарних, п’ять додаткових та один мобільний пункти обігріву

Дата: 28.12.2021 13:00

У Донецькій області розгорнуто 283 стаціонарних, 5 додаткових та 1 мобільний пункти обігріву станом на 21 грудня.

Під час погіршення погодних умов та екстремального пониження температури повітря всі пункти обігріву будуть переведені на цілодобовий режим роботи.

У визначених місцях розташування стаціонарних пунктів обігріву можливо отримати допомогу та гарячі напої.

В разі необхідності працівники зазначених пунктів обігріву викличуть медичну допомогу.

Крім того, в кожному спеціалізованому закладі для бездомних осіб та більшості територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центрів надання соціальних послуг створено банки теплого одягу, взуття, білизни зимового асортименту та інших засобів для надання екстреної допомоги.

З адресами та режимом роботи вищевказаних стаціонарних пунктів обігріву можливо ознайомитись у переліку, який доступний до завантаження: Punkti-obigrivu-stanom-na-10.12.xlsx ( .xlsx , 26.73 Кб )