Вчимося шукати роботу: сучасно, безпечно, зручно!

Дата: 04.01.2022 15:54

4 січня у Мар’їнському районному центрі зайнятості пройшов інформаційний вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

Фахівчиня з профорієнтації Юлія Могукало розповіла учасникам про сучасні методи пошуку роботи, озвучила переваги та недоліки кожного джерела інформації про вакансії. Особливу зацікавленість у безробітних викликала інформація про можливості інтернет-ресурсів державної служби зайнятості, які не тільки розраховані на швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, а й допоможуть кожному користувачеві оцінити власні здібності та навички, розвинути їх або отримати ті, які необхідні для вдалого працевлаштування. Спеціалістка також звернула увагу на можливості соціальних мереж і месенджерів, регіональних та місцевих новинних порталів, розповіла про найбільш відомі сайти пошуку роботи, де можна розмістити своє резюме та переглядати інформацію про вакансії.

Як зазначила провідний фахівець з профорієнтації Юлія Могукало, «Ідеальним рішенням в пошуку роботи в результаті стає комплексний підхід, який об’єднує в собі усі можливі способи отримання інформації з урахуванням переваг та недоліків кожного з джерел».