Шукаємо патронатних вихователів

Дата: 18.01.2022 13:13

17 січня у Мар’їнському районному центрі зайнятості пройшла робоча зустріч з представниками служби у справах дітей Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації. Метою зустрічі стало обговорення питання організації спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо підбору кандидатів у патронатні вихователі.

«Служба зайнятості розглядає патронат як один з варіантів працевлаштування безробітних, які готові надати підтримку дитини, що опинилася в складних життєвих обставинах, - зазначила директорка центру зайнятості Галина Бурлака. – Правильно організована спільна робота фахівців служби зайнятості і служби у справах дітей сприятиме, як захисту прав дітей, так і зниженню рівня безробіття в громаді».

Начальниця служби у справах дітей Ірина Мироненко роз’яснила суть поняття патронату, порядок створення патронатної родини, умови відбору кандидатів у патронатні вихователі, розповіла про програму їх підготовки та фінансування.

В ході зустрічі учасники узгодили порядок спільних дій, спрямованих на пошук кандидатів у патронатні вихователі з числа безробітних.