Допомагаємо обрати професію

Дата: 19.01.2022 13:53

18 січня в Мар’їнському районному центрі зайнятості пройшов День кар’єри за участю представників Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків).

Під час заходу доцент кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем, доктор технічних наук Сергій Ілліч Доценко розповів учням 11-тих класів ЗЗСО Мар’їнської громади про навчальний заклад, умови вступу та навчання в університеті. Майбутні абітурієнти дізналися про перспективи працевлаштування після закінчення вишу та можливості  розвитку і побудови кар’єри у період навчання.

Сергій Ілліч познайомив випускників з факультетами і кафедрами університету, більш детально розповів про факультет «Інформаційно-керуючі системи та технології» та кафедру «Спеціалізовані комп’ютерні системи», на якій викладає. Він звернув увагу учнів на те, що ще в процесі навчання студенти мають змогу співпрацювати з провідними підприємствами, які займаються розробкою, проектуванням й впровадженням комп’ютерyих систем і технологій, що дозволяє їм набути необхідний досвід та стати кваліфікованими фахівцями, затребуваними на ринку праці.