Захід для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 20.01.2022 14:33

20 січня у Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся захід для внутрішньо переміщених осіб за участю головного спеціаліста відділу організаційно-інформаційної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Маргарит Нещерет. Учасниками  заходу стали безробітні, які належать до даної категорії.

Представниця пенсійного фонду розповіла, як за допомогою сучасного електронного сервісу Пенсійного фонду здійснювати перевірку персональних даних, контроль за сплатою внесків, накопиченням страхового стажу, а також комунікувати з фахівцями пенсійної служби дистанційно.

Магарита порекомендувала авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі е-послуг Фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису або банківської картки (ID.GOV.UA) та заповнити анкету-заяву на автоматичне призначення пенсії.

Фахівчиня центру зайнятості Лариса Часник поінформувала присутніх про ситуацію на районному ринку праці, ознайомила з актуальними вакансіями, надала розширену інформацію про соціальні послуги служби зайнятості.

У підсумку заходу вона зауважила, що внутрішньо переміщені особи перебувають під особливою увагою служби зайнятості, в роботі з ними фахівці центру зайнятості забезпечують надання адресної допомоги з урахуванням їх професійного досвіду, здатності конкурувати на ринку праці тощо.

По закінченню заходу безробітні отримали відповіді на поставлені запитання.