У Мар’їнці відзначили День Соборності України

Дата: 22.01.2022 11:00

22 січня в Україні відзначають День Соборності. Це свято відзначається щороку у день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

З нагоди цього величного державного свята у молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка відбувся урочистий захід «Україна моя», в якому прийняли участь керівництво громади, представники установ та організацій, громадські активісти та учнівська молодь.

Присутніх привітав зі святом заступник керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Дмитро Верецун та побажав усім міцного здоров’я, добра, єдності, злагоди і якнайшвидшого настання миру на рідній землі.

Чудову святкову атмосферу створили творчі колективи і виконавці Мар’їнської громади, які подарували гостям заходу свої танцювальні і вокальні номери.

Після святкової програми усі охочі могли оглянути тематичну художню виставку «Соборність духу, розуму і серця» у фойє Будинку культури.