Улюблена робота - шлях до успіху!

Дата: 24.01.2022 11:34

У Мар’їнському районному центрі зайнятості продовжив свою роботу батьківський клуб «Порадник»/ Провідний фахівець з профорієнтації провела перше засідання «Профорієнтація – можливість знайти улюблену справу». Фахівчиня підготувала для батьків практичні вправи для розвитку у дітей допитливості та активності у  пізнанні нового. Також розглянули питання вибору підлітками майбутньої професії.  Батьки обговорили складові  життєвого успіху, ознайомились з історіями успіху відомих людей, колективно склали правила успішної людини.

«Одним з найважливіших рішень в житті кожного з нас є вибір професії, адже більшість часу, окрім відпочинку, ми проводимо на роботі. І від того, наскільки продуктивним буде цей час, фактично залежить усе інше – те, заради чого ми працюємо», - наголосила Юлія Могукало.