Розгляд конкурсної пропозиції ГО «Організація ветеранів Мар’їнської міської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 25.01.2022 13:42

Сьогодні під головуванням заступника керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяни Збицької відбулося засідання конкурсної комісії з перевірки достовірності інформації, зазначеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства.

Під час засідання комісії було розглянуто конкурсну пропозицію Громадської організації «Організація ветеранів Мар’їнської міської об’єднаної територіальної громади», яка надійшла відповідно до розпорядження керівника міської військово-цивільної адміністрації від 20.12.2021 №1272 «Про оголошення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету у 2022 році» та прийнято рішення про проведення другого етапу конкурсу щодо відкритого захисту вищезазначеної конкурсної пропозиції.