Спільна зустріч між представниками Норвезької ради у справах біженців (NRC), Мар’їнської МВЦА та міської ради ВПО

Дата: 31.01.2022 16:33

Сьогодні, 31 січня, відбулася спільна зустріч між представниками Норвезької ради у справах біженців (NRC), Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації та міської ради внутрішньо переміщених осіб.

Під час зустрічі було обговорено проблемні питання, які виникли внаслідок проведення на території Мар’їнської міської територіальної громади антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил, зокрема, зосереджено увагу на проблемах внутрішньо переміщених осіб, їх інтеграції. Також було приділено увагу на об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, закладів освіти, культури, соціального захисту, захисту здоров’я, громадських об’єднань на вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб, забезпечення дотримання їх прав, свобод та законних інтересів.