ACTED оголошує про початок прийняття заявок від місцевих організацій/досвідчених груп для участі у конкурсі

Дата: 08.02.2022 08:18

Міжнародна неурядова гуманітарна організація ACTED запрошує громадські організації, та об’єднання Донецької та Луганської областей до участі в конкурсі на отримання гранту в рамках проєкту «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК НА ДОНБАСІ» (SEED).

Заявниками можуть бути: громадські організації зареєстровані в установленому законодавством порядку як юридичні особи або досвідчені групи та об’єднання, які на момент подачі ЗАЯВКИ не зареєстровані та/або не мають статус юридичної особи, але ПЛАНУЮТЬ заснувати громадську організацію або об’єднання зі статусом юридичної особи для формування Центру денного догляду за дітьми або Центру денного догляду за особами похилого віку/особами з інвалідністю.

Проєкт спрямований, в першу чергу, на підтримку жінок, які хочуть розвиватися, займатися економічною діяльністю, здобути освіту, підвищити свій професійний рівень, працевлаштуватися, але не можуть реалізувати свої наміри через навантаження домашніми обов'язками. Відсутність в місцевості дитячих садків/обмежений доступ до послуг дитячих садків або до установ з догляду за особами похилого віку /особами з інвалідністю унеможливлюють створення умов для розвитку жінок у бажаній сфері.

Проєкт підтримує Global Affairs Canada.

Розмір гранту: до 850 000 грн.

Територія: населенні пункти Луганської та Донецької областей/

З умовами конкурсу, критеріями відбору, формою заявки ви зможете ознайомитись за посиланням: bit.ly/3KNGdPZ

Возможно, это изображение (текст «SEED Securing Women's S Economic Empowermentin Donbas»)