Проведення профілактичних заходів

Дата: 09.02.2022 15:51

Мар’їнським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області проводяться моніторингові відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, професійної освіти стосовно дотримання вимог щодо організації протиепідемічних заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, які визначені постановами головного державного санітарного лікаря України від 06.09.2021 № 10 та від 25.08.2021 № 8.

Особлива увага звертається на виконання першочергових заходів профілактики: проведення термометрії безконтактними термометрами як працівникам усіх закладів, так і дітям дошкільного віку, використання засобів індивідуального захисту, забезпечення необхідних умов для дотримання працівниками правил особистої гігієни (наявність рукомийників, мила рідкого, паперових рушників (або електросушарок для рук), антисептичних засобів для обробки рук тощо, обмеження проведення масових заходів, забезпечення процесу організації харчування у спосіб, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом та ін. В разі виявлення недоліків в закладах освіти, спеціалістами Мар’їнського управління надаються пропозиції керівництву щодо усунення порушень санітарного законодавства, проводиться роз’яснювальна робота з підлітками загальноосвітніх закладів. Моніторингові відвідування закладів освіти будуть подовжено до завершення карантину.