Управління соціального захисту населення Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації інформує

Дата: 10.02.2022 08:34

9 лютого 2022 року спеціалістами управління соціального захисту населення Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації згідно з графіком роботи «Мобільного соціального офісу» було проведено виїзний прийом громадян «мобільним соціальним офісом» із застосуванням «мобільного кейсу» до м.Красногорівка.

Прийнято 35 осіб з питань призначення різних видів соціальних допомог. Під час здійсненого прийому спеціалістами управління прийнято заяви для призначення одноразової грошової/ матеріальної допомоги непрацюючій малозабезпеченій особі та особам з інвалідністю, житлової субсидії, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на не професійній основі, а також надано роз’яснення з нагальних питань соціального захисту населення.

Також 9 лютого 2022 року спеціалістами управління соціального захисту населення Мар’їнської Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації було здійснено обстеження матеріально – побутових умов проживання 11 домогосподарств, відповідно до пункту 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2021 року № 1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яким передбачено розрахунок розміру житлових субсидій в опалювальний сезон домогосподарствам, що розташовані в населених пунктах на лінії зіткнення, перелік яких визначено в додатку 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 1085 «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» та які внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України залишилися без централізованого постачання природного газу і використовують побутові електроприлади для обігріву житлових приміщень.