Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області оголошує про створення координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Дата: 11.02.2022 10:17

З метою формування персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання звертаємось до представників громадських об’єднань ветеранів і учасників бойових дій, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, громадських об’єднань, які популяризують українську мову, культуру, мистецтво, спорт, а також до представників установ, підприємств та організацій надати пропозиції, щодо кандидатур до складу ради.

Пропозиції просимо надати до відділу освіти, культури, молоді та спорту міської військово-цивільної адміністрації до 24 лютого 2022 року на ел. адресу: 02142690@mail.gov.ua

Контактна особа: головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту міської військово-цивільної адміністрації – ДЬОМІНА Ольга Вікторівна, тел. 050-195-90-53.