«Велике будівництво»: триває реконструкція Слов’янської спеціальної школи №23

Дата: 14.02.2022 09:27

Реконструкція Слов’янської спеціальної школи №23 триває в рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

Школа була збудована майже 60 років тому, і до цього часу ще не знала серйозних оновлень. Тепер же тут будуть замінені системи електро- і теплопостачання, водопостачання і водовідведення.

У школі навчаються діти із порушеннями зору, тому головна мета реконструкції – створити умови для їх адаптації і надати можливість орієнтуватися в просторі. Тому при розробці проєкту капітального ремонту всі ці потреби були враховані. Зокрема, у коридорах школи будуть встановлені тактильні направлення.

Крім того, заплановане також переобладнання харчоблоку, де буде встановлено сучасне устаткування.

«У відновленій школі навчання для дітей стане цікавим, легким і комфортним», -  зазначив очільник області.