У м.Мар’їнка біля пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів-інтернаціоналістів відбулася година пам’яті «Спільний біль»

Дата: 12.02.2022 13:39

33 роки тому виводом військ з Афганістану закінчилася одна з жахливих сторінок історії нашого народу. З офіційно неоголошеної війни, яка тривала майже десять років, не повернулося майже 4 тисячі українців.

Сьогодні за багаторічною традицією у м.Мар’їнка біля пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів-інтернаціоналістів відбулася година пам’яті «Спільний біль», присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заході взяли участь керівництво Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації, делегація громадської організації «Учасників бойових дій (інвалідів війни) «Пам’ять», працівники установ, організацій та мешканці громади.

До воїнів-афганців та всіх присутніх звернулася заступник керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Збицька, яка висловила слова подяки усім, хто мужньо виконував інтернаціональний обов’язок, та побажала міцного здоров’я, довгих років життя, добробуту і мирного неба. З промовами також виступили заступник голови Покровської районної ради, ветеран Афганської війни Сергій Сажко, представник народного депутата України Володимир Шехірєв, голова організації ветеранів Мар'їнської міської об'єднаної територіальної громади Василь Мелюс.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих, кому не судилося повернутися з чужих полів битв, та поклали квіти до пам’ятного знаку.