ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ГРИГУЛЬЦЯ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2022 08:42

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав дозвольте висловити слова щирої вдячності й поваги тим, хто пройшов через випробування Афганської війни та здолав тяжкі військові будні. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Сьогодні, коли на нашій рідній землі не вщухають бойові дії, кожен з нас вже не з чуток розуміє, які жахливі події вам довелося пережити, і які рани та біль залишає на серці страшна війна.

З вдячністю та від щирого серця бажаю  вам і вашим родинам здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра. Низький уклін вам за ваш подвиг і героїзм та вічна пам’ять загиблим воїнам, чиї імена вписані до однієї з найтрагічніших сторінок історії нашої країни.