У Мар’їнській громаді відбулися урочисті заходи до Дня єднання

Дата: 16.02.2022 12:26

Єднайся, рідна Україно!

Бо ми одна сім’я, РОДИНА!

Ми ж українці, браття всі!

Ми рідні всі, ми – земляки!

Бо рідна наша Україна –

Єдина наша Батьківщина!

Сьогодні вперше в історії нашої країни ми відзначаємо День єднання. Це свято встановлене в Україні з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

З цієї нагоди в усіх населених пунктах Мар’їнської громади відбулися урочисті заходи за участю представників Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації, працівників установ, організацій, місцевих мешканців, учнівської молоді та військовослужбовців Збройних Сил України.

Біля Мар’їнського Будинку культури відбувся урочистий захід «Єднаймося разом». Присутніх привітав зі святом керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець та побажав усім мирного неба, міцного здоров’я, добробуту, єдності, віри в щасливе майбутнє нашої держави.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано очільнику Мар’їнської громади  Юрію  Григульцю  та військовослужбовцю Батальйону 54-ї окремої механізованої бригади ім.Гетьмана Івана Мазепи.