Онлайн-зустріч з представниками Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я»

Дата: 23.02.2022 16:06

23 лютого 2022 року в приміщенні Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації, в рамках проєкту «Посилення спроможності місцевих органів влади та участі вразливих груп населення у плануванні та бюджетуванні, заснованому на принципах прав людини та гендерних аспектах», відбулася онлайн зустріч представників Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» у партнерстві з ООН Жінки з представниками  Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації, структурних підрозділів, поліції та охорони здоров’я.

У ході зустрічі було обговорено питання щодо перспективи створення програми «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат» на території Мар’їнської міської територіальної громади та обговорені подальші кроки роботи.