ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ТА ЕВАКУАЦІЯ

Дата: 27.04.2022 15:44

Впродовж тривалого періоду часу ворожих обстрілів зазнають населені пункти Мар'їнської громади, які розташовані на лінії розмежування. Постійно руйнується інфраструктура, багатоповерхові та приватні житлові будинки. Нажаль, є жертви серед мирного населення.

Мар'їнська військова адміністрація сумісно із співробітниками поліції та ДСНС організовує роботу з постійної доставки гуманітарної допомоги та евакуації жителів громади.

Сьогоднішній день не виняток, незважаючи на обстріли, з міста Мар'їнка вивезли 11 дорослих та 1 дитину. Серед евакуйованих дві поранені жінки.

Багато ще наших співгромадян, попри очевидну небезпеку, так і не наважуються залишити свої домівки і щодня піддаються ризику. Люди надто шкодують за всім, чого нажили і до чого звикли. Але випробувати долю не можна. Зараз головна задача мирного населення - зберегти здоров'я та життя в ім'я майбутнього.

Все обов'язково буде Україна!