КП "Міський стіл єдиного замовника" продовжують частково працювати в умовах воєнного стану

Дата: 01.05.2022 20:04

В умовах воєнного стану та через активні бойові дії комунальні служби Мар'їнської громади практично не мають можливості виконувати свої прямі функції.

Лише в місті Красногорівка, в надскладних умовах війни, робітники КП "Міський стіл єдиного замовника" продовжують частково виконувати роботи з вивезення ТПВ.

На жаль, через постійні обстріли, нестачу палива та несплату за комунальні послуги комунальники не можуть працювати на належному рівні.

Наразі не відомо, скільки ще триватиме загострення ситуації, тому всі планові роботи перенесені на невизначений термін.

Тримаємося! Все обов'язково налагодиться, відновимо інфраструктуру - у нас будуть вода, електрика і все інше.

Україна переможе!