БФ "Право на захист" надає консультативну допомогу

Дата: 04.05.2022 18:42

Евакуація на Донеччині через загострення бойових дій триває, і наші монітори, які працюють на сході країни, тримають руку на пульсі, зустрічаючи людей та надаючи їм консультативну допомогу.

Сьогодні монітор БФ «Право на захист» Алла Собовець відвідала транзитний центр у Кураховому, куди евакуюють людей з  Вугледарської та Великоновосілківської громад. Люди рятуються від обстрілів та здебільшого майже без речей.

????«Протягом дня було евакуйовано 62 людини, зокрема, 13 дітей. Людей погодували, надали продукти, необхідні медикаменти. Евакуаційні автобуси щоранку забирають людей з Курахового та відправляють далі на Дніпро або до залізничного вокзалу Покровська», - пояснила монітор.

Здебільшого евакуйованих людей турбують питання розселення в інших населених пунктах та отримання гуманітарної допомоги. Багатьох цікавить, як задокументувати факти пошкодженого або зруйнованого житла. Також наші фахівці консультують їх щодо взяття на облік ВПО та отримання допомоги на проживання від держави, а також від наших партнерів УВКБ ООН.

Якщо ви маєте питання, що стосуються перетину кордону, відновлення втрачених документів, зруйнованого житла, соціальних виплат та отримання довідки ВПО тощо,  телефонуйте щодня з 7.00 до 22.00 за номерами  гарячої лінії:

VODAFONE: +380995075090
KYIVSTAR: +380685075090
LIFECELL: +380935075090

або пишіть нам в Телеграм: https://t.me/pravonazahyst

Курахівська об'єднана територіальна громада - громадська сторінка
Вугледарська міська військова адміністрація
UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні