Вічна шана всім, хто протистояв нацизму!

Дата: 08.05.2022 11:25

8 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

День пам’яті та примирення встановлений Указом президента України Петра Порошенка від 24 березня 2015 року, а також Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років”, який набрав чинності 21 травня 2015 року.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.

Вічна шана всім, хто протистояв нацизму!

Вічна пам'ять усім загиблим під час Другої світової війни!

Джерело: Мар'їнська міська центральна бібліотека