ЕМОЦІЙНА БЕЗПЕКА

Дата: 12.05.2022 11:42

В умовах війни необхідно знаходити такі міжособистісні контакти, які дозволяють відчувати емоційну безпеку. Це можуть бути родичі, близькі друзі чи колеги, яким ви довіряєте. Чому це важливо?

Коли ми говоримо про переживання та почуття, вони стають зрозумілими для психіки та спричиняють менший вплив на неї.

Ми можемо почути зворотний зв’язок від людини та зрозуміти, що під час війни наші переживання нормальні й подібні до переживань інших.

Коли ми відчуваємо емоційну безпеку, ми мусимо говорити про себе зі співчуттям і підтримкою, ніколи не знецінюйте власні почуття.

Під час таких розмов ми знаходимо відповіді на запитання, які нас бентежать, саме тому важливо пам’ятати про відкриту комунікацію в команді, взаємопідтримку та повагу.

Stop_sexтинг #тиждень_ресурсу_команди

Джерело: Міністерство освіти і науки України