За консультаціями і роз'ясненнями з різних питань соціального захисту населення звертайтесь на "гарячу лінію" Управління

Дата: 06.05.2022 14:00

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Через активні бойові дії на території Мар`їнської громади управління соціального захисту населення Мар`їнської міської військової адміністрації не може працювати в звичайному режимі, а продовжує працювати дистанційно.

Прийом населення не здійснюється.

З метою забезпечення соціальних виплат громадянам з окремих міст та районів, де через активні бойові дії органи соціального захисту населення не мають змоги працювати, Уряд запровадив спеціальний механізм централізованого нарахування та виплати грошових допомог, автоматично подовжено виплату допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; щомісячної грошової допомоги на догляд; державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату; допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Отримати консультації та роз`яснення з різних питань соціального захисту населення Ви можете за телефоном «гарячої» лінії Управління: 0996419340.

Просим вибачення за тимчасові незручності!

Бережіть себе та своїх близьких!!!