Один ранок на війні... село Максимільянівка

Дата: 14.05.2022 12:46

Мешканці села Максимільянівка запам’ятають його як день, коли росіяни вдарили по ним, поки вони спали. Окупанти зруйнували домівки та скинули на вулиці боєприпаси дистанційного мінування. Вони вибухають будь-якої миті впродовж 72 годин.

На щастя, на місці вже працювали поліцейські. Вони прибули до того, як люди вийшли надвір. Вибухотехніки обстежили територію та знешкодили всі небезпечні предмети. Міни знаходили на дорозі, біля дворів, у палісадниках серед ірисів і півоній. Поліція запобігла вибухам, десятки життів було збережено.

Для інших жителів Донеччини цей ранок став моментом прощання з домом. Для правоохоронців, які допомагають родинам евакуюватися подалі від російських снарядів, - радістю, що ця малеча врятована.

А для всіх нас – це ще один день до перемоги! Дякуємо за фото Євген Малолєтка та Associated Press

#stoprussia

Джерело: