ЕВАКУАЦІЯ ТРИВАЄ

Дата: 15.05.2022 18:30

Російські варвари продовжують нищити Мар'їнську громаду, нашу рідну Донеччину, яку, начебто, прийшли "визволяти..." Стан справ залишається вкрай напружений.

Щоб уникнути непоправне, щоденно проводимо евакуацію цивільного населення.

Завдяки злагодженій роботі правоохоронців сьогодні вивезено з небезпечних районів Мар'їнки та Новомихайлівки 40 людей, серед яких 4 дітей і 10 осіб з інвалідністю.

Від жителів громади Мар'їнська МВА висловлює щиру вдячність начальнику Відділу поліції 2 (м. Курахове) Покровського РУ ГУНП в Донецькій області Артему Щусь та його співробітникам за співпрацю, гідне і відповідальне ставлення до своїх обов'язків в умовах бойових дій, за те, що незважаючи на небезпеку, ризикуєте своїм життям заради життя мирного населення. Хочеться ще окремо подякувати нашим постійним героям - Рустаму Лукомському, Володимиру Райвичу та волонтерці Товариства Червоного Хреста України в м. Мар'їнка Наталії Грушковській.

Евакуйовано = врятовано!

Тримаймося, підтримуємо один одного і все буде Україна!