Збереження життя - евакуюйся!

Дата: 18.05.2022 19:08

Збережи життя - евакуюйся! Задача Збройних Сил України — стримати супротивника і не дати йому йти в наступ на Донецьку область і утримати її.

Допоможіть Збройним Силам України – збережіть своє життя та життя своєї родини!

Не чекайте загострення військового стану в нашому регіоні!

Поки є можливість, поки налагоджена евакуаційна робота залізничним та автомобільним транспортом, пропонуємо покинути територію Донецької області.

Не бійтеся залишити домівку та переїхати в інше місто.

Люди, які евакуювалися, додатково до зарплат, пенсій, допомог, субсидій отримують ще грошову допомогу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332.

Допомога надається щомісячно з місяця звернення на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування на кожну внутрішньо переміщену особу, відомості про яку включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, у таких розмірах:

• для осіб з інвалідністю та дітей - 3000 гривень;

• для інших осіб - 2000 гривень.

Наприклад, кількість членів Вашої родини 5, в тому числі 2 дитини та 1 особа з інвалідністю: виходячи з розрахунку 2000 грн х 2 дорослі особи плюс 3000 грн х 2 дитини плюс 3000 грн х 1 особа з інвалідністю, Ви отримаєте 13000 грн. щомісяця.

Також Управлінням ООН з координації гуманітарних справ (ОСНА), Програмою розвитку ООН (ПРООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Всесвітньою продовольчою програмою ООН (ВПП ООН) та Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за сприянням Міністерства соціальної політики України запроваджені додаткові виплати внутрішньо переміщеним особам.

Навіть якщо вдома людина не мала жодних доходів, то у статусі «переселенця» вона може розраховувати на ці виплати.

Величезна кількість волонтерів допомагають кожному.

Починаючи з логістики маршруту, закінчуючи переміщенням та ліками. Є люди з великими серцями – благодійники, волонтери, які в усіх куточках країни і світу продовжує робити все, щоб український громадянин відчував себе Людиною, попри все.

Подбайте про свою безпеку, безпеку Ваших дітей та рідних!