ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ТА ЕВАКУАЦІЯ

Дата: 23.05.2022 17:15

Ще багато жителів Мар'їнської територіальної громади відмовляються від евакуації та залишаються жити в дуже складних умовах - без світла, води та продуктів харчування. Виживають завдяки гуманітарній допомозі, яка надходить від держави та благодійників.
Сьогодні співробітниками поліції було доставлено нужденним питну воду та вкотре запропоновано і обговорено можливість евакуації до більш безпечних районів.
Наразі робота з евакуації продовжується.
Протягом доби вдалося вивезти 20 осіб, а саме: 9 з м.Мар'їнка, по 3 з м.Красногорівка і с.Костянтинівка, 1 із с.Новомихайлівка та 4 з с.Антонівка, 3 з яких діти.
Всі ті, хто наважується на переселення, обов'язково повернуться, бо кращого за рідний дім немає нічого.
Українські військові продовжують мужньо і героїчно стримувати навалу російських окупантів і вони обов'язково переможуть!
Все буде Україна!