Гуманітарна допомога від БО "БФ "Карітас Запоріжжя"

Дата: 24.05.2022 11:25

Мар'їнська міська військова адміністрація тривалий час співпрацює із БО «Благодійний Фонд «Карітас Запоріжжя», які багато зусиль та уваги приділяли та приділяють Мар'їнській громаді, що потерпає від війни вже більше 8 років.

Сьогодні ми отримали 160 продуктових наборів, хліб, солодощі та дитячі памперси для жителів міста Красногорівка. Цю допомогу буде передано нужденним людям безпосередньо "із рук в руки".

Дякуємо від усіх жителів громади БФ Карітас Запоріжжя, усім благодійникам, та волонтерам, які допомагають полегшити нашим співгромадянам життя у цих непростих умовах у цей складний для нашої країни час.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та ваші щирі і чуйні серця, сподіваємося на подальшу співпрацю в рамках підтримки нашої громади.

Разом прямуємо до Перемоги! Віримо в Україну!