Для об'єднання маленьких українців стартував флешмоб "Розширюємо коло друзів"

Дата: 31.05.2022 11:12

До Міжнародного дня захисту дітей стартував флешмоб «Розширюємо коло друзів» для об’єднання маленьких українців у межах проєкту «Підтримай дитину».

Для участі дітям необхідно написати лист-знайомство для нового друга та намалювати подарунок. Флешмоб передбачає й завдання для батьків: сфотографувати лист, додати дозвіл на пересилання та відправити на електронну пошту pditinu@gmail.com, вказавши в темі «Лист для друга».

Усі діти отримають велику кількість листів і малюнків-подарунків.

Telegram-канал «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny за підтримки МОН створили педагоги та дитячі психологи з турботою про батьків і освітян, які підтримують зв’язок зі своїми вихованцями. Наразі канал налічує понад 13 тис. активних користувачів, які мають доступ до простих рекомендацій, ігор та розвиваючих вправ, які можна виконувати у сховищі, вдома чи під час евакуації.

#ПсихологічнаДопомога