1 червня - Міжнародний День захисту дітей

Дата: 01.06.2022 09:21

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю та теплотою.

Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них.

Ще рік тому 1 червня було спокійним нейтральним святом, на яке ми влаштовували ярмарки та фестивалі, розказували дітям про їхні права і вручали подарунки.

Цього року 1 червня для України – день із гіркотою та розумінням, що діти – це майбутнє нашої країни, і наші воїни роблять усе можливе, аби захистити насамперед їхні життя.

Сьогодні всі ми маємо одне бажання - аби наші дітлахи жили у мирній країні і мали безтурботне дитинство!

Дорогі маленькі українці, бажаємо вам, насамперед, чистого і мирного неба, міцного здоров'я, щастя, теплоти і турботи!

З Днем захисту дітей!!!