ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ГРИГУЛЬЦЯ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дата: 03.06.2022 11:01

Дорогі учні! Шановні батьки!
Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення 2021 - 2022  навчального року!

Нажаль, Останній дзвоник цього року – без квітів та прощальних вальсів. Ми не зустрінемо на вулицях юрби випускників.
Більшу частину навчального року наші школярі відвідували уроки онлайн і бачили своїх вчителів та однокласників лише на екранах моніторів. Не так ми хотіли навчати наших дітей, але є обставини, які від нас не залежать.
Проте, навіть в умовах війни українські діти, як і дорослі, готові рухатись далі. І поки немає можливості повернутися додому, ви продовжили вчитись і будувати плани на майбутнє.
Чимало випускників цього року стануть студентами вузів. І я впевнений, що після перемоги вони обов'язково повернуться додому з новими знаннями, які допоможуть нашій країні стати сильнішою.
Шановні випускники, бажаю вам легкого старту та щасливого майбуття. Радійте життю, поспішайте творити добро, тримайтеся з гідністю за будь-яких обставин. Нехай усі життєві дороги будуть мирними. Будьте  гідними громадянами нашої держави, вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми.  Вперед до перемог! Віримо у вас!

Я глибоко вдячний вчителям та батькам! Ви вкладаєте у своїх дітей і душу, і серце! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагаєте пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Тож  вітаю всіх із завершенням навчального року та від щирого серця бажаю мирного неба, світлого майбутнього, спокійних та мирних канікул!
У добрий шлях! Зі святом!