ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ТА ЕВАКУАЦІЯ

Дата: 04.06.2022 16:37

Продовжуємо роботу з надання гуманітарної допомоги та евакуації мирного населення Мар'їнської громади. Завдяки співпраці військової адміністрації з Відділом поліції √2 Покровського РУ (Курахове) сьогодні було доставлено чергові продуктові набори жителям міста Мар'їнка. Та невелика кількість містян, що залишається жити практично на лінії фронту, потребують постійної підтримки, бо знаходяться у дуже складних життєвих обставинах.

Також протягом доби вдалося евакуювати за межі громади трьох місцевих жителів, що вже на мали сил та здоров'я переживати те пекло, яке утворили рашисти на нашій землі. Інтенсивні бойові дії тривають - таке страшне наше сьогодення. Тому місцеве населення повинне поставитися серйозно до питання евакуації та збереження свого безцінного життя.

Тож тримаємося! Україна переможе!