Хто отримає грошову допомогу від Місії МКЧХ в Україні?

Дата: 07.06.2022 19:37

Анонсовану раніше допомогу постраждалим від війни від Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариства Червоного Хреста України виплачуватимуть у перших тижнях червня. Про це повідомили в пресслужбі Мінсоцполітики.

Хто отримає допомогу?

Сім’ї, які підпадають під два обов’язкові критерії:

1. Мають офіційний статус малозабезпеченої сім’ї та відповідно зареєстровані в Міністерстві соціальної політики України.

2. До 24 лютого 2022 року проживали в одній з наступних областей (незалежно від того, виїхала сім’я після цього чи ні):

– Донецька;

– Житомирська;

– Запорізька;

– Київська;

– Луганська;

– Миколаївська;

– Сумська;

– Харківська;

– Херсонська;

– Чернігівська.

Як зареєструватися для отримання допомоги?

Реєструватися для участі в програмі не потрібно. Кошти виділятимуть особам на основі інформації, яка вже є в Міністерстві соціальної політики. Ні Мінсоцполітики, ні Червоний Хрест не будуть реєструвати отримувачів онлайн чи будь-яким іншим способом у рамках цієї програми, тому варто остерігатися шахраїв.

Яка сума допомоги?

2500 грн на особу на місяць протягом 3 місяців.

Як перераховуватимуть гроші?

Кошти будуть перераховані на банківські рахунки осіб, інформація про який зареєстрована в Мінсоцполітики. Кошти також можна буде отримати готівкою в будь-якому відділенні ПриватБанку.

Коли ж будуть здійснені платежі?

У перші тижні червня.

Як дізнатися, чи потрапила сім’я у програму?

Отримувачі допомоги, чий номер телефону доступний, будуть проінформовані про включення до програми через SMS-повідомлення від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Після цього буде повідомлення від ПриватБанку про переказ коштів.

З питань, пов’язаних з виплатами, можна звертатися до контактного центру МКЧХ за номером: 0 800 300 155.