Дбайте про безпеку з чатботом єВорог

Дата: 09.06.2022 10:50

Дбайте про безпеку, коли долучаєтеся до лав народної розвідки з єВорог

Чому ми пишемо про чатбот єВорог так часто? Бо щодня боремося з окупантами за свою землю, тож необхідно якомога частіше повідомляти ЗСУ про переміщення та дії ворогів.

Чатботом єВорог вже скористалися 307 тисяч українців. Тому продовжуйте брати до рук цифрову зброю та разом із нашими військовими долати ворога: вони в кілька пострілів, а ви — у кілька кліків через чатбот у Telegram: https://t.me/evorog_bot

Дуже просимо кожного, хто долучається до лав цивільної розвідки, — дбайте про власну безпеку:

• Знімайте окупантів непомітно, прихованою камерою та без звуку
  • Видаляйте всі докази зі смартфона та листування з єВорогом одразу після надсилання повідомлення в чатбот
  • Не обговорюйте в телефонних розмовах із друзями геолокації окупантів
  • Не публікуйте в соцмережах та не надсилайте в директ деталі про місцеперебування та пересування ворога
  • Не надсилайте інформацію про ворогів до сумнівних сервісів. Знайте, що чатботом єВорог, який створений Міністерством цифрової трансформації, можна скористатися з головного екрана застосунку Дія або тільки за посиланням у наших соцмережах.

Пересилайте цей допис друзям та знайомим, які вже долучилися до народної розвідки на окупованих територіях. Діліться чатботом єВорог, щоб ще більше українців могли повідомити ЗСУ про ворогів та спільно їх знищити.