Витяг про місце проживання відтепер можна отримати в Дії

Дата: 10.06.2022 08:15

Умови, в яких знаходиться сьогодні населення, дуже складні і незвичні. Більшість відомств і установ працюють онлайн. Піклуймося один про одного! Діліться з близькими і знайомими корисною інформацією електронних сервісів. Саме зараз потрібно комунікувати. Додаємо ще один приклад Дії :

Для того, щоб влаштувати дитину до садочка чи школи, оформити шлюб, стати на військовий облік, необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання.

3 1 грудня 2021 року таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади. Раніше його можна було отримати у відповідних органах реєстрації, а тепер його можна згенерувати на порталі «Дія».

Серед понад 2200 державних послуг виявлено, що понад 550 із них потребують документ з відомостями про реєстрацію місця проживання.

Отримання витягу на порталі "Дія"

1.  Авторизуйтеся на порталі «Дія»
  2. Оберіть послугу «Витяг» з реєстру територіальної громади за посиланням: https://diia.gov.ua/services/vityag-z-reyestru-teritorialnoyi-gromadi
  3.  Натисніть «Замовити витяг»

Перевірити чинність Витягу можна за допомогою QR-коду.