Інформація щодо забезпечення осіб з інвалідністю допоміжними засобами реабілітації

Дата: 11.06.2022 13:06

До уваги громадян! З 19 квітня 2022 року набрав чинності оновлений Порядок забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, який системно спрощує отримання допоміжних засобів реабілітації для людей, постраждалих внаслідок війни росії проти України, як військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, так і добровольців територіальної оборони, і мирних громадян.

В наведених нижче інфографіках описано актуальну інформацію щодо забезпечення допоміжними засобами реабілітації, яка надає покрокові дії щодо механізму безкоштовного забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення допоміжними засобами реабілітації, переліку підприємств, каталогу засобів реабілітації та іншої корисної інформації.