Гуманітарна допомога від БФ "Карітас Маріуполь"

Дата: 14.06.2022 18:46

Підтримка жителів Мар'їнської громади у ці складні воєнні часи - це дуже важлива і необхідна для всіх нас справа. У мирному житті всі потрібні речі (продукти харчування, лікарські і гігієнічні засоби і т.д.) можна було придбати у магазинах чи аптеках... Зараз, через бойові дії, все це наші співгромадяни отримують тільки завдяки державним програмам, благодійним фондам, волонтерам та небайдужим людям.

Сьогодні, дякуючи співпраці з БФ "Карітас Маріуполь", гуманітарну допомогу у вигляді лікарських засобів та памперсів отримали особливі і дуже вразливі категорії - сім'ї з дітьми та особи з інвалідністю.

Висловлюємо щиру подяку БФ "Карітас Маріуполь"  за таку необхідну допомогу. Всі ці засоби не тільки підтримують наших громадян але й рятують.

Гуманітарна підтримка цивільного населення Мар'їнської громади триває.

Тримаймося! Все буде Україна!