ЕВАКУАЦІЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ!

Дата: 15.06.2022 22:19

Практично всі населені пункти Мар'їнської громади продовжують перебувати під постійним ворожим вогнем. Росіяни обстрілюють наші міста і села хаотично, знищуючи та перетворюючи все на руїни. Пересуватися вулицями вже давно вкрай небезпечно.

Сьогодні, дякуючи Богу, прийняли рішення виїхати за межі громади 17 місцевих жителів. Співробітникам поліції, попри складні умови, вдалося вивезти до більш безпечних районів - 12 осіб з Новомихайлівки, у тому числі 3 дітей та 5 з Мар'їнки.

Але нажаль, до сих пір не всі мешканці нашої громади наважуються покинути свої домівки.

Нагадуємо, що кожного дня на Донеччині гинуть та зазнають поранень мирні жителі.

Закликаємо вас поставитися розсудливо до питання евакуації. Подбайте про свою безпеку, безпеку ваших дітей та рідних. Ваше життя та здоров'я - найцінніше, що у вас є!