Гуманітарна підтримка жителів Мар'їнської громади

Дата: 17.06.2022 16:17

Незважаючи на ворожі обстріли та всі жахи і складнощі війни, значна кількість мирного населення Мар'їнської громади залишається жити в напівзруйнованих домівках, підвалах і бомбосховищах, відмовляючись від евакуації. У ці складні воєнні часи їм дуже потрібна наша з вами підтримка.
Попри проблеми з логістикою, Мар'їнська МВА постійно докладає зусилля для забезпечення місцевих мешканців громади продуктами харчування.

Сьогодні, 17 червня, співробітники військової адміністрації та поліції доставили та роздали гуманітарні продуктові набори жителям Мар'їнки та Красногорівки.

Дякуємо кожній Благодійній організації, яка нам допомагає. За співпрацю, небайдужість, за ваш вклад у Перемогу та підтримку нашого населення. Дякуємо за те, що ви разом з нами.
Все буде Україна!