Росіяни продовжують нищити інфраструктуру Донеччини

Дата: 24.06.2022 10:40

121-й ранок великої війни. Росіяни продовжують вбивати цивільних та нищити інфраструктуру на Донеччині – як на фронті, так і у відносному тилу.

Костянтинівка зазнала ворожого ракетного удару – відомо про щонайменше одного загиблого цивільного, пошкоджено господарське приміщення тепломереж. Також від обстрілу постраждали автомобілі рятувальників, які прибули для підвозу води жителям міста. Через бойові дії Костянтинівка досі залишається без централізованого водопостачання.

У Миколаївській громаді росіяни здійснили артобстріл Райгородка – є інформація про 2 загиблих та 1 пораненого.

Як завжди, гаряче у Мар’їнській громаді. Впродовж ночі тривали артилерійські та мінометні обстріли. У Максимільянівці снарядами пошкоджено дитсадок, чотири житлові будинки, ще в трьох від обстрілів зайнялися пожежі. ЗСУ відбиває всі ворожі атаки на цьому напрямку.

Усі воєнні злочини російської федерації ретельно фіксуємо. За все доведеться відповідати!

#StopRussia #RussiaKillsCivilians

Джерело: https://www.facebook.com/100050176913214/posts/pfbid02cxSjvPLePjuLLtcwbApaYiDNvNZ1FduNsx5A3YLxBnjCA1Kzew3SJiP2ZbkngDpSl/