Обстріли по всій лінії фронту не припиняються

Дата: 25.06.2022 09:15

122-й ранок повномасштабного російського вторгнення. Обстріли по всій лінії фронту не припиняються. Вісім разів за ніч росіяни обстрілювали Мар’їнську громаду: у Красногорівці пошкоджено житловий будинок, у Мар’їнці та Новомихайлівці без пошкоджень та жертв.

В Авдіївці під російський вогонь потрапив медичний заклад та центральна частина міста. За попередньою інформацією, жертв немає.

У Селидівській громаді росіяни обстріляли Українськ – без постраждалих, кількість руйнувань уточнюємо.

У Курахівській громаді росіяни поцілили у місцеву ТЕС, однак на роботу підприємства пошкодження не вплинули.

У Гродівській громаді зазнало руйнувань сільськогосподарське підприємство в Іванівці. Обійшлося без жертв.

Активно росіяни стріляли цієї ночі у Бахмутському районі: в Бахмутській, Торецькій, Соледарській і Світлодарській громадах. Наразі відомо про 1 загиблого і 2 поранених у Бахмуті, обсяги пошкоджень встановлюємо.

За кожен воєнний злочин на українській землі росіяни понесуть відповідальність!

#StopRussia #RussiaKillsCivilians

Джерело: https://www.facebook.com/100050176913214/posts/pfbid0czr9p4qrFPyumi8fMsYnVZgM5X5CdzBRM5ZoK84TjmZfRSpvGzAG2zoEk4cENyhTl/